همه چیز در مورد رنگ نود (Color Nude)

860
0
کد رنگ نود

رنگ نود یا برهنه بر اساس رنگ پوست قفقازی های اروپایی-غربی نامگذاری شد. این شبیه به رنگ بژ است که سایه کم رنگ قهوه ای و سفید دارد. دارای کد رنگ #E3BC9A است.
اصطلاح ‘نود’ نه تنها در آرایش، بلکه در جامعه نیز با استقبال از تنوع رواج یافته است. در حالی که دنیای بیرون سعی می کند از جوانب مختلف این رنگ استفاده کند، ولی هنوز استفاده از رنگ نود در طراحی آنچنان قدرت نگرفته است.

رنگ نود یک رنگ کاملا بی طرف است. جای تعجب نیست که خنثی بودن آن را به یک رنگ برجسته عالی برای هر نوع آرایش نود یا طبیعی تبدیل می کند.

آیا رنگ متفاوتی می خواهید؟ رنگ های زیر با رنگ نود می توانند همراه شوند.

  • قهوه ای
  • خرمایی
  • سفید
  • بژ

رنگ نود چیست؟

رنگ نود شامل رنگهایی است که پایه کرمی و بژ دارند این کلمه به معنای برهنه است و طیف رنگی پوست انسان رو در بر میگیرد. رنگ نود چون یک رنگ خنثی است به راحتی با هر رنگی ست میشود و حتی می توان یک استایل سر تا پا نود داشته باشیم؛ کفش هایی که با رنگ نود هستند پاها رو کشیده‌تر و قد را بلندتر نشان می دهند. آرایش به رنگ نود باعث میشود چهره جوان تر و شاداب‌تر دیده شود و در نهایت لاک نود بهترین گزینه برای هر فصل است.

اینفوگرافیک رنگ نود یا برهنه

کد رنگ نود یا برهنه / #E3BC9A

Hex #E3BC9A از 89 درصد قرمز، 73.7 درصد سبز و 60.4 درصد آبی در یک فضای رنگی RGB (متشکل از سه نور رنگی برای قرمز، سبز و آبی) تشکیل شده است. Hex #E3BC9A از 0% فیروزه ای، 17% سرخابی، 32% زرد و 11% سیاه در فضای رنگی CMYK (همچنین به عنوان رنگ فرآیند یا چهار رنگ شناخته می شود و در چاپ رنگی استفاده می شود) تشکیل شده است. زاویه رنگ نود 27.9 درجه، اشباع 56.6 درصد و روشنایی 74.7 درصد است.

منابع: Canva

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

ممکن است بپسندید:
فهرست